ПнВтСрЧтПтСбНд

1. Нарада-навчання з питань організації та проведення ЗНО-2019

7-8 травня 2019 року відбулася нарада-навчання з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у якій взяли участь директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області Микитюк С.М. та методист центру Голубяк Н.М., як уповноважені особи УЦОЯО. Після опрацювання Дорожньої карти відповідального за пункт проведення ЗНО, технологічної карти помічника відповідального за пункт тестування, Дорожньої карти уповноваженої особи, учасники наради успішно склали тест-контроль.

 

2. Координація роботи з розробки робочих навчальних планів

Протягом тижня відбулися засідання робочих груп педагогічних працівників з питань розробки робочих навчальних планів на модульно-компетентнісній основі.

3. Семінар по користуванню та налагоджуванню обладнання MagicWave 190 та Nranssteel 2200

8 травня 2019 року в Навчально-практичному центрі «Сучасних зварювальних технологій» на базі Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу представником фірми «Fronius» проведено семінар по користуванню та налагоджуванню обладнання MagicWave 190 та Nranssteel 2200. Учасники семінару мали змогу опанувати новітні зварювані технології як теоретично так і практично. По закінченню семінару учасникам було вручено Сертифікати проходження навчання по користуванню та налаговаджуванню обладнання MagicWave 190 та Nranssteel 2200.

4. Виставка творчих робіт учнів

8 травня 2019 року відбулось відкриття виставки творчих робіт учнів Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці.

Метою даної виставки є популяризація творчих здобутків наших учнів та професій училища серед молоді нашого краю. Експозиція виставки включає творчі роботи учнів училища в різних жанрах - натюрморт, портрет, іконопис, пейзаж. Сюжети картин вирізняються колоритом та неповторністю авторської манери зображення краси рідного краю, мальовничих пейзажів, абстрактних живописних композицій. Своєю красою й ажурністю вражають також і витинанки.

Чільне місце в цій експозиції займають роботи учнів у техніці художньої обробки дерева - це декоративні тарелі, рахви, скриньки, а також меблеві вироби з елементами різьби.

 

5. Дні пам’яті та примирення

8 та 9 травня в Україні, як і у всьому світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. У рамках відзначення цих пам’ятних днів, 8 травня здобувачі освіти закладів професійно-технічної освіти Чернівецької області вшановували ветеранів, педагоги та здобувачі освіти долучилися до акції «Маки пам'яті» та відвідали із щедрими дарунками і щирими словами подяки ветеранів - колишніх працівників ЗПТО.