ПнВтСрЧтПтСбНд

  Напередодні Великодніх свят учні закладів професійно-технічної освіти області взяли участь в акції «Розмалюй Великодню писанку – символ єднання українців», що проводилась за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

  Метою акції є об’єднання дітей та молоді сходу і заходу України та демонстрація прагнення миру шляхом обміну Великодніми писанками.

  Великодні подарунки від учнів Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, Чернівецького професійного ліцею сфери послуг та Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці для дітей-сиріт Лисичанського реабілітаційного центру відправлено на схід.

  Солодощі, книги та писанки учні й педагоги Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки передали для діток дошкільного дитячого закладу «Червона шапочка» (завідувач Каплун Л.Я.) у місто Красногорівка Донецької області.

  Великодні писанки та солодощі від учнів Ставчанського професійного ліцею були передані у місто Красногорівка Донецької області, а саме вихованцям Красногорівської ЗОШ І-ІІ ступенів №4.