ПнВтСрЧтПтСбНд

     На виконання плану роботи НМЦ ПТО у Чернівецькій області на базі Чернівецького професійного ліцею автосервісу 23 квітня 2019 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів географії та економіки у формі методичної вітальні на тему: «Впровадження технологій активного навчання і виховання учнів при вивченні географії та економіки».

  Роботу відкрила методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Жукотинська Валентина Дмитрівна, яка в своєму виступі наголосила на гострій необхідності реформування галузі профтехосвіти з метою якісної підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. Було зроблено акценти на необхідність розширення застосування в навчально-виховному процесі ЗП(ПТ)О технологій активного навчання і виховання учнів. Миронюк Наталя Дмитрівна, заступник директора ЧПЛАС, привітала присутніх та познайомила із візитівкою закладу.

   Про необхідність розвитку підприємницької освіти розповіла методист НМЦ ПТО Станко Галина Володимирівна.

   Палагнюк Ірина Юріївна, заступник директора ПТУ №8, продемонструвала колегам пристендовий урок географії на тему: «Індія. Особливості структури економіки країни, що розвивається».

    Досвідом роботи з проблеми «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як основа формування ключових компетентностей успішної особистості» поділилася Кувшінникова Лідія Антонівна, викладач ЧВПУР.

  Кушнір Орися Іванівна, викладач СВПУ, презентувала присутнім організацію та результати проведення в Сокирянському вищому професійному училищі предметного тижня економіки.

   Голова обласного методичного об’єднання викладачів географії та економіки Ютиш Наталя Василівна організувала «круглий стіл» щодо обміну думками з проблем, які піднімалися.

  В результаті роботи узагальнено пропозиції та досвід застосування технологій активного навчання і виховання учнів при вивченні географії та економіки, підготовлено відповідні рекомендації для педагогічних працівників.