ПнВтСрЧтПтСбНд

  23 січня 2019 року відбулася нарада з актуальних питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 р.

  Учасниками наради стали відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА з української мови, математики або історії України у формі ЗНО в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

 Перед присутніми виступили Оксана П’яста, методист Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Світлана Прінько, директор Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області та Любов Якименко, завідуюча відділом навчально-методичного центру якості освіти Чернівецької області, які проінструктували присутніх щодо порядку організації та проведення ЗНО в 2019 році.

  Методист НМЦ ПТО Жукотинська В. Д. наголосила, що за основу роботи з проведення ДПА потрібно взяти наказ МОНУ №1369 від 07.12.18 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації».