ПнВтСрЧтПтСбНд

     Напередодні Нового року та Різдва Христового у межах акції «Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!» учні ВПУ №24 м.Заставна, Професійно-технічного училища №8, Ставчанського професійного ліцею підготували чудові ялинкові іграшки, малюнки-обереги, зворушливі листівки з вітаннями для бійців на передовій та дітей Донбасу.

   Крім того учнівська молодь зібрала для малюків із Маріупольського дитбудинку та школи – інтернату багато м’яких іграшок, буковинські сувеніри з патріотичною символікою та одяг, які були доставлені «Заставнівською волонтерською сотнею» до свят на Донбас.

   Учні й педагоги Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відправили ялинкові іграшки та подарунки в село Красногорівку Донецької області Новою поштою. Волонтер Юлія Мартинова отримала посилку і передала її дітям ізостудії «Веселка».

 Подарунки учнів та педагогів Глибоцького професійного ліцею були передані волонтером, деканом (благочинним) Сторожинецького та Глибоцького деканату української греко-католицької церкви Іваном Гопко в Маріупольський навчально - реабілітаційний центр «Сонечко».

  Ми раді, що трішечки зігріли серця і душі дітей Сходу у такі гарні світлі свята!

  СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!

 

 

  Акція «Різдвяна іграшка для дітей Донбасу: Схід і Захід разом!» знайшла своє продовження у спільній співпраці з дітьми Донецької області, міста Красногорівка.

  Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки щиро вдячне вихованцям студії декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Веселка» та волонтеру, громадській активістці Мартиновій Юлії за чудові, оригінальні подарунки, зроблені своїми руками.

  Для учнівського та педагогічного колективів подарунки є особливими та цінними, тому що, незважаючи на важку життєву ситуацію, в якій проживають діти, вони все ж таки не пошкодували своїх сил та часу і спрямували свої здібності та талант на досягнення успіху у спільній справі «Схід і Захід разом!»