ПнВтСрЧтПтСбНд

  Відповідно до спільної ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та стейкхолдерів, підтриманої обласною конференцією лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти проведена акція «Різдвяна іграшка для дітей Донбасу: Схід і Захід разом!».

   Учасниками акції були учні закладів професійної освіти Чернівецької області та діти східної України і всі, хто хотів приєднатися до неї.

   Метою акції було об’єднання дітей та молоді сходу і заходу України, демонстрація прагнення миру шляхом обміну новорічними ялинковими іграшками.

  5 грудня 2018 року у закладах професійної освіти пройшов квест «Розфарбуй іграшку». Учні розфарбували різдвяні іграшки для дітей Донбасу. Кожен з учасників придбав по 2 іграшки, але розфарбував тільки одну, друга залишилася для друзів зі сходу України. Іграшки до різдвяних та новорічних свят за допомогою волонтерів були доставлені на схід і роздані дітям. Під час акції був оголошений також збір солодощів, різдвяних подарунків та вітальних листівок.

  І ось перші звістки з Донбасу.

 Іграшки доставлені до Лисичанського реабілітаційного центру і подаровані дітям-сиротам та дітям з сіл Кримське та Волноваха Луганської області, від учнів та працівників Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, Вищого професійного училища №3 та Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці.

  Схід і Захід разом!