ПнВтСрЧтПтСбНд

     14 грудня 2018 року на базі Вищого професійного училища №3 м. Чернівці відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників перукарської справи з теми «Професіоналізм – одна з головних умов розвитку учня, як кваліфікованого робітника».

  У засіданні взяли участь педагоги Вищого професійного училища №3м.Чернівці та Вищого професійного училища № 24 м.Заставна. Засідання розпочалося з виступу в.о. директора ВПУ №3 Дребіт Н. І., яка ознайомила учасників з перспективою розвитку навчального закладу. Мойса Л.С, учениця ІІІ курсу, гр. № 11 створила святкову жіночу зачіску в романтичному стилі, основою якої є голівудські локони. До завершення образу, учениця виконала святковий макіяж з виведеною тушованою стрілкою. Продовжила роботу засідання голова методичного об’эднання, викладач спецдисплін Мельник І.О, яка презентувала пристендовий урок теоретичного навчання на тему «Моделювання зачісок залежно від форми обличчя». У презентації були висвітлені сучасні методи та форми проведення уроку: асоціативний кущ, елементи ділової гри, проблемно-пошукові методи, рефлексія.

  Методист НМЦ ПТО ЧО Беньовська Г.О. ознайомила учасників методоб’єднання з планом роботи на 2019 рік, присутні обговорили хід проведення фестивалю моди та краси. В обговорені взяли участь Малинська Я.І., директор школи краси «Слава Студіо».