ПнВтСрЧтПтСбНд

 

  13 грудня 2018 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області на базі Кельменецького професійного ліцею проведено засідання методичного об’єднання викладачів історії та правознавства.

 Темою засідання стала проблема використання освітнього та виховного потенціалу суспільно-правових дисциплін у формуванні ключових та професійних компетентностей учнів.

  Роботу розпочала заступник директора закладу Перстинчик Любов Олександрівна, яка познайомила присутніх із специфікою та особливостями діяльності ліцею, зміною його освітнього середовища у відповідності із Концепцією реалізації державної політики у сфері професійної освіти.

  Жукотинська Валентина Дмитрівна, методист НМЦ ПТО, звернула увагу на зміну функцій викладача, його роль у розвитку компетентностей учня, що визначені Державними стандартами, необхідності оновлення змісту, форм та методів роботи на кожному уроці, надання переваг інтерактивному навчанню.

  Важливою частиною став педагогічний практикум, проведений викладачем Кельменецького професійного ліцею Горбатюк Вікторією Юріївною та психологом закладу Антофій Ольгою Анатоліївною з інтегрованого курсу «Громадянська освіта» на тему «Механізми захисту прав людини» та панельна дискусія «Торгівля людьми: як не стати жертвою» У проведенні цих заходів взяли участь працівники правоохоронних органів.

  Керівник обласного методичного об’єднання викладачів історії та правознавства Радюк Г.Л. запропонувала прийняти конкретні рекомендації результатів засідання та розмістити його матеріали на блозі вищезазначеного обласного методичного об’єднання. План засідання виконано та додали до заходу трохи зимової казки та Андріївських віншувань, адже засідали на Андрея.