ПнВтСрЧтПтСбНд

 

   Згідно плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області 31 жовтня 2018 року відбулася обласна звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти. 

  У Конференції взяли участь лідери з 15 закладів професійно-технічної освіти області. Разом з лідерами працювали Світлана Микитюк, директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Наталія Голубяк, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Василь Турецький, інспектор сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Чернівецькій області, Альона Ігнатьєва, тренерка громадського об’єднання «Сучасник плюс» та Андрій Федоренко, представник Станиці Чернівці Пласту Національної Скаутської Організації України.

 Світлана Микитюк наголосила на важливості розвитку учнівського самоврядування, як школи виховання лідерів. Звернула увагу на активність молоді закладів професійно-технічної освіти у проведенні благодійних, екологічних, просвітницьких акцій, квестів, флеш-мобів та націлила молодь на подальшу роботу, зініціювала проведення акції «Різдвяна зірка дітям Донбасу».

  Василь Турецький проаналізував стан злочинності та правопорушень серед дітей та молоді в області, звернув увагу на зменшення кількості злочинів, які вчинили підлітки, на 63 %. Проте криміногенна ситуація у підлітковому середовищі залишається складною. Василь Вікторович звернув увагу молоді, що наше спільне завдання полягає у проведенні профілактичних заходів серед підлітків. Презентував «Урок з поліцейським» і закликав присутніх взяти активну участь у доведенні цієї інформації до дітей. 

   Альона Ігнатьєва у цікавій та доступній формі розповіла присутнім про таке ганебне явище як торгівля людьми і про те, як не потрапити у подібну ситуацію, як подбати про власну безпеку, плануючи у подорожі або навчання за кордоном. Зацікавив лідерів своїм виступом Андрій Федоренко, який змістовно розповів про діяльність Станиці Чернівці Пласту НСОУ й показав цікаву презентацію.

  Модерувала роботу Конференції Наталія Голубяк.

 У другій частині Конференції лідери учнівського самоврядування прозвітували про проведену роботу в навчальних закладах, затвердили рекомендації Конференції та провели вибори президента й заступника президента обласного учнівського парламенту та обласний парламент учнівського самоврядування. Президентом став Микола Лунга, лідер учнівського самоврядування Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, заступником – Джессіка Жежель, лідер учнівського самоврядування Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ.

  Усіх об’єднало бажання діяти разом та прагнення зробити життя в своєму навчальному закладі змістовним, радісним і цікавим.

   Вітаємо новий парламент! Зичимо наснаги, цікавих творчих починань.

   У добру путь!