ПнВтСрЧтПтСбНд

      Відповідно до плану роботи на 2018 рік Навчально – методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області 11 жовтня 2018 року проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів предметів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання професій електротехнічної галузі на базі ДПТНЗ «Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу» на тему: «Застосування творчо-розвивальних технологій у навчально-виробничому процесі».  

    У роботі засідання методичної секції взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання, голови методичних комісій різних навчальних закладів (Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки), які здійснюють підготовку з професії.

       Учасників засідання привітали Микитюк Світлана Миколаївна, директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Агатій Іван Іванович методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області, в. о. директора Савчук Володимир Михайлович Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу. Під час засідання круглого столу, обговорювали проблеми підвищення фахового рівня та педагогічної майстерності при підготовці кваліфікованого робітника, шляхи удосконалення рівня професійної компетентності педагога у процесі реформування системи освіти відповідно до Закону України «Про освіту», розвиток та застосування новітніх технологій на уроках теоретичного навчання та виробничого навчання.

     Учасники заходу відвідали Чернівецьку філію ТОВ «СЕ Борднетце-України» з виробництва електричної проводки для автомобілів Golf, Audi, де вони мали змогу побачити технологічний процес виробництва, а також ознайомитись з новим обладнанням та матеріалами виробництва.

    Завершив засідання методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Агатій І.І. словами В.Сухомлинського «Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом, далеко не кожному судилося винайти порох або велосипед, але майстром своєї справи має стати кожен».