ПнВтСрЧтПтСбНд

  10 жовтня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» проведено майстер-клас-тренінг для методистів, заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи, стажерів Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Використання методів моделювання та симулювання у процесі професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників».

   Мета майстер-класу-тренінгу полягала в упровадженні актуальних креативних практик, що передбачають вдосконалення здатності до креативності, інноваційного мислення, підприємливості, соціальної та професійної мобільності, у професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. У ролі тренерів виступили: Горбан Є.І., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; учасники українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» Бойчук Н.М. (заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач художніх дисциплін Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці), Скрипничук Л.В. (заступник директора з навчальної роботи, викладач професійно-теоретичних дисциплін Професійно-технічного училища №8), Філіпчук Д.А. (заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач професійно-теоретичних дисциплін Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту»), Писаревська Г.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач професійно-теоретичних дисциплін Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки).

   У ході демонстрації елементів тренінгу «Застосування на уроках українського ділового мовлення та редагування службових документів симулятивних ігор як методу моделювання» учасники під керівництвом Скрипничук Л.В. виконали вправи «Презентуй стиль мовлення» та «Відредагуйте текст документа». Фрагменти тренінгу «Використання методів моделювання при підготовці кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів художнього профілю» у вигляді вправи-ділової гри «Адаптація до вимог споживача» провела з учасниками Бойчук Н.М. Філіпчук Д.А., презентуючи елементи тренінгу «Використання методів моделювання для розвитку особистісних компетенцій майбутнього кваліфікованого робітника», разом з учасниками та іншими тренерами виконав вправу «Автомобіль пана Ковальського». Писаревська Г.М. спільно з учасниками виконала на персональних комп’ютерах практичну вправу «Використання веб-квестів та е-портфоліо на уроках технології обробки інформації». Завершився майстер-клас-тренінг виконанням його учасниками вправ «Художник», «Портрет ідеального вчителя», «Рефлексія», вправи на побудову графіка особистісного зростання підведенням підсумків роботи та врученням сертифікатів.    

       Програма майстер-класу-тренінгу виконана у повному обсязі.