ПнВтСрЧтПтСбНд

 

   Учасниками дискусії були директори закладів професійної освіти області, методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, працівники Чернівецької обласної державної адміністрації. Науковий супровід здійснював Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності).

       Мета проведення дискусії - поглиблення міжнародного співробітництва у сфері новітніх педагогічних технологій, запровадження міжнародних стандартів оцінювання для учнів, забезпечення добровільної сертифікації викладачів іноземних мов.

     Перед учасниками виступили провідний експерт в галузі професійної освіти Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Академії педагогічних наук України;

Ганна Жебчук, начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації, Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

        Активно ділилися досвідом та відповідали на запитання гості з Латвії Сілва Озоліня, голова правління директорів Ризького технікуму туризму та творчої індустрії, Ілзе Локмане, заступник директора зі стратегії розвитку,  Гунта Смаукстеле, заступник директора з освітньої роботи, Дана Балтусевич, заступник директора з виробничої практики.

    Гості також поділилися враженням від зустрічі з колективами закладів професійної освіти, які відвідали у цей день та висловили готовність до співпраці й запросили до Ризького технікуму туризму та творчої індустрії.