ПнВтСрЧтПтСбНд

Відкрила засідання Світлана Микитюк, директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, яка привітала учасників та виступила  з доповіддю «Концептуальні засади реалізації державної політики у сфері професійно-технічної освіти «Сучасна професійна освіта», у якій наголосила на неоціненний вклад роботи заступників з виховної роботи у виховання творчої особистості, громадянина-патріота.

Про розвиток індивідуальних здібностей учнів, забезпечення умов для їх самореалізації та роботу гуртків у закладах професійної освіти області розповіла Наталія Голубяк, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

         У заході взяла участь Наталія Куб’як, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки,  психології  та соціальної роботи ЧНУ  імені Юрія Федьковича, яка розповіла про особливості виховної роботи з дітьми із дистантних сімей та провела арт-терапевтичну вправу з метою релаксації «Базові потреби».

         Директор ВПУ №3 м.Чернівці Олеся Нікішина познайомила присутніх з історією, сьогоденням та перспективами навчального закладу і провела змістовну екскурсію. Наталія Дребіт, заступник директора з навчально-виробничого навчання, презентувала роботу навчально-практичного центру сучасних швейних технологій, який створено на базі навчального закладу.

         У практичній частині учасники круглого столу знайомилися з досвідом роботи Вищого професійного училища №3 м.Чернівці з окресленої проблеми:  Наталія Кундій, в.о.заступника директора з навчально-виховної роботи звернула увагу присутніх нас особистісно-зорієнтоване виховання як на нову освітню філософію, Інна Плаксюк, викладач-методист  розповіла, що  інтеграція і творчість - запорука всебічного розвитку особистості та вразила присутніх фрагментом інтегрованого заходу «Модернізм», де продемонструвала інтеграцію мистецтва й професійної підготовки. Із задоволенням учасники взяли участь у роботі гуртка «Рукоділля», фрагмент заняття якого на тему «Лялька-мотанка – прадавній оберіг українського народу» провела майстер виробничого навчання Катерина Яковлева. Практичний психолог Одарка  Бечка поділилася досвідом роботищодо розвитку творчих здібностей учнівської молоді «Світ творчості навколо мене».

         Завершився захід активним обговоренням. Учасники круглого столу подякували організаторам  заходу  за створену творчу атмосферу та цікаві ідеї.