ПнВтСрЧтПтСбНд

У ході роботи учасники семінару-практикуму обговорили основні аспекти підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників,  проблеми та перспективи розвитку соціального партнерства в освіті з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»: надання підприємствами робочих місць для проходження виробничої практики учням професійно-технічних навчальних закладів; залучення кваліфікованих працівників підприємств до участі в навчальному процесі; прогнозування потреби підприємств у робітничих кадрів; надання соціальними партнерами можливостей педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів проходити стажування та ознайомлюватись з новими технологіями, сучасним обладнанням на станціях технічного обслуговування автомобілів; працевлаштування випускників,забезпечення їх адаптації та закріплення на робочих місцях.

      Теоретичний етап семінару-практикуму розпочався з проведення уроку теоретичного навчання на тему «Корозія та боротьба з нею» викладачем з спецдисциплін Яковина Л.Г.

      Практичний етап семінару-практикуму включав проведення інтегрованого уроку з спецтехнологія та виробничого навчання на тему: «Технічне обслуговування ходової частини легкового автомобіля ВАЗ 2107» на станції технічного обслуговування приватного підприємця «Серебрянський І.Б.» викладачем Швець В.І., майстер виробничого навчання Нагірняк Ю.В.

      Обмін досвідом роботи між учасниками семінару-практикуму відбувся під час засідання круглого столу. Виступи доповідачів стосувалися теми «Шляхи співпраці соціальних партнерів з професійними навчальними закладами». Завершився семінар – практикум врученням сертифікатів учасникам засідання.