ПнВтСрЧтПтСбНд

На засіданні підведені підсумки ІІ етапу (дослідницького) роботи творчої майстерні.  Засідання відкрила директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області Микитюк Світлана Миколаївна, яка наголосила на важливості превентивного виховання у закладах ПТО, провідну роль у якому відіграють саме заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, психологічна служба.

         Методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Голубяк Наталія Миколаївна звернула увагу на актуальності обраних виховних проблем, апробації рекомендацій на основі теоретичних положень та їх корекції  в процесі практичного застосування.

         У процесі роботи творчої майстерні кожен заступник директора з виховної роботи презентував інтерактивні форми виховання й навчання, які використовуються з метою удосконалення  технологій і методів превентивної освіти, обговорювалися проблемні питання та способи їх корекції.

         Наразі робота творчої майстерні триває, попереду ІІІ констатуючий етап, під час якого будуть узагальнюватися результати досліджень, проводитимуться навчальні семінари – тренінги, практикуми, круглі столи.