ПнВтСрЧтПтСбНд

Основними завданнями засідання було познайомити гуртківців з вартісним зразком доволі суперечливої сучасної української літератури; розвинути почуття патріотизму та гуманізму; виховати особистісні якості (вміння співпрацювати з іншими, комунікабельність, повагу до себе та інших, особисту та взаємну відповідальність).

Гуртківці не лише розглянули сюжет і жанрові особливості роману "У темряві сонця", підготувавши усний буктрейлер до засідання, а й познайомилися з символікою давніх слов'ян та історичними обставинами періоду язичництва. Формою проведення було обрано диспут з використанням випереджувальних завдань, що дало змогу застосувати велику кількістю проблемних запитань, які концентрували увагу гуртківців на основному - "Чому важливо знати про наших предків?".

Для закріплення почутого гуртківці виступили із самостійними пошуковими завданнями - язичницькими забобонами й обрядами у тексті роману та давніми традиціями і звичаями, що збереглись до сьогодні. Спецзавданням засідання було з'ясування походження прізвищ учнів, як зв'язку із предками та своєрідних оберегів дому й родини. Щоб гуртківці не загубили тієї ниточки, яка зв'язала їх з минулими поколіннями, наперед визначивши їхню приналежність до героїчної української нації.