ПнВтСрЧтПтСбНд

В засіданні методоб’єднання взяли участь викладачі та майстри виробничого навчання ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей», «Чернівецький ліцей залізничного транспорту», Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці та Вищого професійного училища №24 м.Заставна.

В.о. директора Вищого професійного училища №24 м.Заставна Ковальницький П.М.  презентував начальний заклад та ознайомив учасників засідання з його матеріально-технічною базою. 

         Під час роботи методичного об’єднання присутнім продемонстровано фрагменти уроків виробничого навчання з професії «Робітник комплексного ремонту і обслуговування будівель»:

         - в групі І курсу №26 на тему «Обклеювання стін шпалерами».  Майстер виробничого навчання М.С.Кортко поділився з учасниками методоб’єднання інноваційними педагогічними та виробничими технологіями, які використовує під час навчання кваліфікованих робітників.   У доступній формі майстер навчив учнів із технологічною послідовністю наклеювання паперових шпалер

- групі ІІ курсу №6  на тему «Монтаж сантехнічного обладнання до систем водопроводу та каналізації». Майстер виробничого навчання                  Б.Й Андрусик продемонстрував учням  способи підключення унітазів та умивальників до мереж водопостачання й каналізації. На уроці учні виконували навішування сантехнічних пристроїв і під'єднання їх до водопостачання й   каналізації. Сутнісну характеристику сучасних педагогічних технологій презентувала методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Г.О.Беньовська. Голова методичної комісії будівельного циклу ВПУ №24 м.Заствна Турецька Н.В. провела тренінг «Професійна компетентність педагога», який пройшов у цікавій і невимушеній обстановці. З учасниками тренінгу були проведені вправи «Чарівний глечик», «Оплески», «Фізкультхвилинка», «Крок до успіху». Роботу методичного об'єднання продовжив майстер-клас «Сучасні будівельні матеріали та технології ТМ «Сaparol», під керівництвом  Л.Г.Кобилянської начальника декор відділу ТзОВ «Епіцентр К». Майстер-клас проводили на поверхнях стін кабінету, де члени методоб’єднання, працівники закладу та учні мали змогу спробувати виконувати опорядження стін сучасними матеріалами «Файдал», «Капарол». Після завершення майстер-класу на поверхні стін кабінету залишилися панно з сучасних матеріалів. Свою роботу засідання методичного об’єднання завершило екскурсією «Архітектура Заставнянщини».