ПнВтСрЧтПтСбНд

«Підвищення та удосконалення професійно-педагогічної  майстерності  викладачів та майстрів виробничого навчання».

      В роботі засідання  методичної секції взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання, голови методичних комісій різних навчальних закладів (Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу,Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки), які здійснюють підготовку з такої професії.

     Учасників засідання привітали Микитюк Світлана Миколаївна, директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області,  Агатій Іван Іванович  методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області,Мартинюк Веронія Адамівна, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Одайський Савелій Іванович, директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

     Учасники під час засідання круглого столу обговорили про підвищення   фахового рівня та педагогічної майстерності при підготовці  кваліфікованого робітника,шляхи підвищення професійної майстерності педагога, удосконалення рівня професійної  компетентності педагога – як один з основних напрямків реформування системи освіти відповідно до Закону України «Про освіту»,розвиток та застосування новітніх технологій на уроках теоретичного навчання та виробничого навчання.

   Завершив  засідання методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Агатій І.І. такими словами стати професійним педагогом, професіоналом у своїй справі – значить бути цікавим, компетентним у питаннях, що цікавлять не лише самого учня, а й педагогічний колектив. Отже, викладач, майстер виробничого навчання нової формації – це передусім особистість, яка неперервно працює над своїм розвитком, самовдосконаленням, відкрита для всього нового, вміє легко відмовлятися від штампів і стереотипів у навчальній, навчально-виробничій роботі і в житті загалом.

 Педагог повинен бути готовим не лише вчити, а й вчитися у свого учня. Бо, як говорив В.Сухомлинський "Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом, далеко не кожному судилося винайти порох або велосипед, але майстром своєї справи має стати кожен".