ПнВтСрЧтПтСбНд

З вітальним словом виступили: директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Микитюк Світлана Миколаївна та директор ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу», Савчук Володимир Михайлович.

Семенчук Надія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, ознайомила з планом роботи засідання, звернула увагу на завдання та зміст психологічного супроводу атестації педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти.

Порубана Анжела Миколаївна, практичний психолог ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу», Ільїна Людмила Іллівна, практичний психолог Професійно-технічного училища №8 м. Чернівці та Харівська Світлана Василівна, практичний психолог ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» провели презентаційний колаж з досвіду роботи щодо організації психологічного супроводу з педагогічними працівниками в зазначених закладах.

 Також під час роботи в групах практичні психологи мали можливість сформувати стратегії психологічного супроводу атестації педагогічних працівників з врахуванням основних видів діяльності та обмінятися ними.

На завершення учасники Школи  обмінялися думками та  обговорили подальші плани роботи.