ПнВтСрЧтПтСбНд

     На базі Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Це знакова подія не лише для працівників та учнів навчального закладу, але й для міста та регіону загалом.

   На урочистості завітали: Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Лілія Бурченко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи; Іван Агатій та Ганна Беньовська – методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; Дмитро Яковичук, роботодавець, директор приватного багатопрофільного підприємства «Сєвєр».

 

 

 

 

   Під час виступів гості акцентували увагу на можливості новоствореного центру здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з робітничої професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» регіону за сучасними виробничими технологіями та перспективи розвитку навчального закладу не лише у співпраці з роботодавцями, а і в розширенні соціального партнерства та співробітництва.

 


 

 

    Навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування надасть чудову можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.