ПнВтСрЧтПтСбНд

     Засідання методоб’єднання відкрила методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Г.О.Беньовська, яка ознайомила з планом роботи методоб’єднання та акцентувала увагу учасників на важливості співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти з соціальними партнерами.

Учасники об’єднання продовжили свою роботу на базах соціальних партнерів: ТзОВ «АВТОРЕМБУД» та ТзОВ «Меблі ТОКАБО». У рамках методоб’єднання проведено засідання круглого столу «Соціальне партнерство як шлях   забезпечення якісної підготовки робітників деревообробної галузі» на базіТзОВ «АВТОРЕМБУД», у  роботі якого взяли участь Ф.К.Федорович, генеральний директор ТзОВ «АВТОРЕМБУД», голова асоціації виробників Буковини, Андрусяк В.Д, директор ВПХУ  № 5, учасники засідання.  

Свою роботу учасники засідання продовжили на базі соціального партнера ТзОВ «Меблі ТОКАБО», де відбуласяробота на платформі «Сучасне обладнання та виробничі технології в деревообробні галузі». Заступник директора ТзОВ «Меблі ТОКАБО» В.Л.Флекевчук ознайомив учасників методичного об’єднання  з базою ТзОВ «Меблі ТОКАБО» та з новітніми виробничими технологіями, за якими вони працюють та обладнанням.

 На завершення роботи методоб’єднання  з метою адаптації учнів на підприємствах, учасникам  була презентована  практичним психологом ВПХУ№ 5  Ю.І.Федоровою  ділова гра «Чи можна прожити без конфліктів».