ПнВтСрЧтПтСбНд

новини

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 10.04.2018 №165 «Про організацію Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в міжкурсовий період підвищення кваліфікації», наказу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області від 10.04.2018 №5 «Про організацію Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти» та відповідно до Положення про Школу розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в міжкурсовий період підвищення, схваленого на засіданні навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області (протокол №4 від 27.12.2017) Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області з 16 по 20 квітня 2018 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» проведено І етап (очна форма) означеної Школи.

Детальніше: Про організацію Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної...

23.04.2018 в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» та з метою популяризації здорового способу життя і профілактики шкідливих звичок та ризикованої поведінки у Вищому професійно-художньому училищі №5 м.Чернівці була проведений квест «Вибір є!».   У заході взяли участь учні І курсу, які були поділені на 5 команд.  Домашнім завданням кожної команди було придумати назву, емблему та девіз. Після їх представлення почалася робота по станціях.  На кожній станції учні  працювали по 8 хвилин.

Детальніше: Вибір завжди є!

23.04.2018 в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» та з метою популяризації здорового способу життя і профілактики шкідливих звичок та ризикованої поведінки у Вищому професійно-художньому училищі №5 м.Чернівці була проведений квест «Вибір є!».   У заході взяли участь учні І курсу, які були поділені на 5 команд.  Домашнім завданням кожної команди було придумати назву, емблему та девіз. Після їх представлення почалася робота по станціях.  На кожній станції учні  працювали по 8 хвилин.

Детальніше: Вибір завжди є! (2)

 Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2018 рік 18 квітня на базі Вищого професійного художнього училища №5 відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів та майстрів виробничого навчання, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій деревообробної галузі з теми «Соціальне партнерство як шлях забезпечення якісної підготовки робітників деревообробної галузі».У засіданні взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання з Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці, ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей», Вищого професійного училища №24 м. Заставна.

Детальніше: Соціальне партнерство як шлях забезпечення якісної підготовки робітників деревообробної галузі

 

З 18 по 19 квітня 2018 року у місті Сен-Мішель-Мон-Меркюр (Франція) проходить Шоста конференція Європейських та міжнародних круглих столів. Мета заходів – розширення мережі міжнародної співпраці та обмін досвідом у галузі професійного навчання ресторанного бізнесу.

Детальніше: Шоста конференція Європейських та міжнародних круглих столів

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обладміністрації від 23.03.2018 №145 «Проорганізацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професії  «Столяр будівельний» у 2017/2018 навчальному році» 17-18 квітня 2018 року на базі Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці  проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професії «Столяр будівельний».

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учні закладів професійної...

12 квітня 2018 року згідно плану роботи НМЦ ПТО в Чернівецькій області на 2018 рік, на базі Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ відбулося чергове засідання обласного методичного об`єднання викладачів іноземних мов ПТНЗ з питання: «Реалізація білінгвального підходу у викладанні іноземних мов».

Детальніше: Реалізація білінгвального підходу у викладанні іноземних мов

  12 квітня ц.р. завершився ІІІ етап обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!». У заході активну участь прийняли заклади професійної (професійно-технічної) освіти області.  Переможці ІІ етапу - Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівці у номінації «Писанкове дерево» і Вище професійне училище № 24 м.Заставна у номінації «Великодній  рушник» змагалися за призові місця у завершальному етапі.

Детальніше: «Розквітай, писанко!»

      11 квітня 2018 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Чернівецькій області відбулося засідання творчої майстерні «Удосконалення методів і технологій превентивної освіти через впровадження інтерактивних форм навчання і виховання» заступників директорів з виховної роботи закладів професійно-технічної освіти.

Детальніше: Відбулося засідання творчої майстерні з виховної роботи «Удосконалення методів і технологій...

      29  березня 2018 року на базі Ставчанського професійного ліцею відбулося засідання методичної секції з викладачами  спеціальних дисциплін та майстрами виробничого навчання підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»  за темою «Використання засобів навчання - як важлива передумова забезпечення якості професійної підготовки з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Детальніше: Засідання методичної секції з викладачами спеціальних дисциплін та майстрами виробничого...