ПнВтСрЧтПтСбНд

Відбулася Міжнародна панельна дискусія

Відповідно до Програми перебування делегації керівництва та топ-менеджерів Ризького технікуму туризму та творчої індустрії (м.Рига, Латвія) 05 червня 2018 року відбулася Міжнародна панельна дискусія «Європейська професійна освіта на теренах Буковини».

 

   Учасниками дискусії були директори закладів професійної освіти області, методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, працівники Чернівецької обласної державної адміністрації. Науковий супровід здійснював Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності).

       Мета проведення дискусії - поглиблення міжнародного співробітництва у сфері новітніх педагогічних технологій, запровадження міжнародних стандартів оцінювання для учнів, забезпечення добровільної сертифікації викладачів іноземних мов.

     Перед учасниками виступили провідний експерт в галузі професійної освіти Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Академії педагогічних наук України;

Ганна Жебчук, начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації, Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

        Активно ділилися досвідом та відповідали на запитання гості з Латвії Сілва Озоліня, голова правління директорів Ризького технікуму туризму та творчої індустрії, Ілзе Локмане, заступник директора зі стратегії розвитку,  Гунта Смаукстеле, заступник директора з освітньої роботи, Дана Балтусевич, заступник директора з виробничої практики.

    Гості також поділилися враженням від зустрічі з колективами закладів професійної освіти, які відвідали у цей день та висловили готовність до співпраці й запросили до Ризького технікуму туризму та творчої індустрії.