ПнВтСрЧтПтСбНд

   8 лютого для учнів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття на тему «Пожежна безпека. Первинні засоби пожежогасіння», «Психологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій», а також розповіли про можливість навчання у вищих навчальних закладах цивільного захисту.

  На початку зустрічі перед учнями виступ Затварницький В.П., начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління, який розповів присутнім про випадки пожеж, які сталися на території області, їх причини та наслідки; види вогнегасників та правила користування ними; правила безпеки. Пояснив, як потрібно виходити з охопленого вогнем приміщення, як діяти у задимленому середовищі та продемонстрував тематичний відеоролик.

  Психолог Управління Юзяк А.О. провів з учнями інтерактивне практичне заняття на тему: «Негативні психоемоційні стани в умовах надзвичайної ситуації», у ході якого розглянули умови, які можуть травмувати психіку людини, охарактеризували негативні психоемоційні стани та їх протікання. Детально зупинився на питанні психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації, а також ознайомив учнів із вмістом «Сумки психолога».