ПнВтСрЧтПтСбНд

  29 січня 2019 р. вся Україна вшановувала пам’ять полеглих у бою під Крутами. Український народ став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

  З метою виховання в учнівської молоді поваги до історичного минулого, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг організовано та проведено заходи.

  Викладачем історії Чиж С.М. спільно та бібліотекарем ліцею Бікбаєвою Л.П. оформлено книжкову й інформаційно-тематичну експозиції: «День пам’яті героїв Крут: історія бою, долі учасників». Протягом навчального тижня, на кожному уроці історії України викладач організувала інформаційно-просвітницьку хвилину на тему: «Залізнична станція Крути».

  У всіх навчальних групах проведено виховну справу на тему: «Тільки пам’ять не сивіє», переглянуто та обговорено документальний фільм «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

  Вихователь гуртожитку Моляр Ж.О. провела з учнями вечір-спомин «Пам’яті Героїв Крут».

  29 січня педагогічні працівники вшанували пам’ять Героїв на Центральній площі міста, де відбувалась молебень за полеглими під Крутами.