ПнВтСрЧтПтСбНд

   Одна із найважливіших історичних дат - проголошення Першої Незалежності у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки - День Соборності.

 У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг приділяється велика увага відзначенню пам’ятних дат, адже це є доброю нагодою актуалізувати знання учнів з базових цінностей українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанувати героїзм учасників визвольного руху та опрацювати помилки минулого.

  З метою відзначення 100 річчя Соборності України викладачем історії Чиж С.М. спільно з членами історичного гуртка «Без минулого немає майбутнього» та бібліотекарем ліцею Бікбаєвою Л.П. оформлено книжкову й інформаційно-тематичну експозиції: «Нариси історії української революції 1917-1921 років».Також гуртківці активно продовжують роботу над створенням інформаційного фотоальбому «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921».

  Цьогоріч, протягом навчального тижня, на кожному уроці історії України викладач організувала інформаційно-просвітницьку хвилину на тему: «Українська державність». У всіх навчальних групах проведено виховну справу на тему: «Соборність і злагода – умови процвітання України», переглянуто та обговорено документальні фільми, присвячені революційним подіям в Україні, які відбувалися у 1917-1919. Викладачем української мови та літератури Лупул К.В. організовано та проведено виховний захід «Літературна вітальня», у ході якого учні декламували патріотичні поезії. Вихователь гуртожитку організувала та провела з учнями захід «Україна, моя молитва».

  Весь учнівський, педагогічний та батьківський колективи Чернівецького професійного ліцею сфери послуг сьогодні мріють про мир в Україні, відновлення територіальної цілісності і розбудову сильної європейської держави.