ПнВтСрЧтПтСбНд

   У навчальному закладі продовж з 19.11 по 24.11 організований тиждень пам’яті та скорботи, здійснювалися заходи та виховні акції, спрямовані на вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’яті жертв Голодомору й політичних репресій. У всіх навчальних групах проведено тематичну годину спілкування «Україна – країна нескорених», переглянуто та обговорено документальні фільми збірки «Голодомор 33 року».

   У бібліотеці ліцею організовано відвідування он-лайн виставок архівних документів з історії Голодомору 1932-1933 років у Центральному державному історичному архіві України у Києві, Центральному державному архіві громадських об’єднань України, Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», Українському інституті національної пам’яті. Також представлено книжково-тематичну експозицію, присвячену Революції Гідності та Свободи, увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років; у навчальному кабінеті історії оформлено інформаційний куток «Година пам’яті про Голодомор». Члени історичного гуртка під керівництвом викладача Чиж С.М. організували інтерактивну акцію «Голодомор 1932-1933 років в Україні», у ході якої розповсюджували інформаційно-просвітницькі буклети.

  Проведено засідання круглого столу «Масові акції громадянського протесту в Україні», а в гуртожитку ліцею – тематичний вечір, присвячений жертвам Голодомору та політичних репресій 1932-1933 років «Нехай горить свіча на спомин тих життів…»

  21 листопада учні ліцею у супроводі своїх керівників, вихователя гуртожитку долучилися до молебені за героями Небесної сотні та загиблими на Сході України на Центральній площі міста.

  Понад 100 учнів відвідали фотовиставку нашого земляка Василя Салиги «Дні Майдану» в Обласному художньому музеї.

  24 листопада, о 1600 весь учнівський, батьківський та педагогічний колективи вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-1933 років – запалять свічку пам’яті.