ПнВтСрЧтПтСбНд

В дитинстві відкриваєш материк,

котрий назветься потім - Батьківщина.

Л. Костенко

 

  Учнівська молодь Вищого професійного училища №3 м. Чернівці разом з викладачем захисту Вітчизни Бевциком В.Г. та практичним психологом Бечкою О.В. 17.11.2018 року відзначили День студента у вишкільному таборі "Добринівці", що розташований у селі Добринівці Заставнівського району.

 Місце для табору обране символічно: у 1944-му році тут розстріляли сотню музикантів оркестру воїнів УПА на їхньому шляху до Румунії. Тож на цій території 10 років тому встановлено пам’ятник юним музикантам, а нині діє національно-патріотичний військово-спортивний традиційно-християнський вишкільний табір «Добринівці».

 Засновники табору, ініціативна група активістів, учасників бойових дій на Сході, волонтерів є побратимами «Добринівського вишколу» та організовують вишколи вихідного дня для всіх бажаючих, під час яких проводяться навчання основам самозахисту, рукопашного бою, поводження зі зброєю, надання першої домедичної допомоги тощо.

 Зустріч учнівської молоді училища (варто зауважити, що це дівчата!) з побратимами розпочалася біля пам’ятника загиблим музикантам, яких було вшановано хвилиною мовчання.

 День, не зважаючи на погоду, видався надзвичайно яскравим та незабутнім, протягом якого дівчата набули початкових практичних знань з тактичної, вогневої підготовок, домедичної допомоги.

 Варто зазначити, що кожний учасник вишколу відчув доброзичливість, взаємодопомогу, розуміння один одного, за що хочеться подякувати побратимам, активістам Добринівського вишколу, які власним життєвим прикладом мужності та героїзму виховують майбутніх захисників незалежності та територіальної цілісності України.

 ВПУ №3 м.Чернівці висловлює подяку за організацію заходу Олександру Паращуку, зичить йому та побратимам здоров’я, Божого благословіння у всіх починаннях та сподівається на подальшу тісну співпрацю.

 Слава Україні!