ПнВтСрЧтПтСбНд

   У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбувся святковий концерт, присвячений дню народження ліцею. Це найулюбленіше свято нашого навчального закладу, адже воно об’єднує різні покоління.

  Наші таланти розпустять вітрила,

      У небо піднімуть нас радості крила.

Вітер натхнення запалить серця

       Творчість живе у наших стінах щодня!

 

   З такими словами розпочали концертну програму ведучі, учні І курсу: Ярослав Гаєвський та Надія Закурена. Дружній колектив ліцею привітала директор Орися Василівна, яка подякувала інженерно-педагогічному колективу за сумлінну працю, побажала невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, плідної професійної діяльності. Також вручила Подяки Міністерства освіти і науки України педагогам закладу - Проскурняк Н.М. та Пінюку С.А. Користуючися нагодою відзначила Грамотами ліцею перемжців за підсумками проведених протягом вересня-жовтня традиційних загальноліцейних заходів: Дня здоров’я, предметно-методичного тижня з фізичної культури і здоров’я, виставки-конкурсу квіткових композицій та огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

    До концертної програми увійшли художні номери: пісні «Родина» у виконанні хору учнів групи №4, «Старі фотографії» - дуету Лиховидюк Радіки та Біволару Станістлава, «Не твоя війна» - дуету Кадемської Христини та Равлик Катерини, «Україна» - вокального ансамблю учнів групи №5, «Плакала» - дуету Кошури Анни та Гостюк Марини; декламування вірша «Шлях на Голгофу» - Бузіле Богдани, учениці групи №4; танець – колективу учнів групи №11; гумористична інсценізація «Екзамен з історії» - учнів групи №12. А під час виконання усіма фінальної пісні «З днем народження» горіли яскраві вогники на святковому торті.

   Цікавим було привітання від учнів, які проживають у гуртожитку, а музичний номер у виконанні вихователя Моляр Ж.О. з ученицею Лиховидюк Радікою викликав хвилю позитивних емоцій. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять працівників ліцею, які відійшли у вічність і назавжди залишаться в серцях учнів і колег. Окрасою свята став виступ вихованців Культурно-просвітницького центру м.Чернівці та відеопривітання від учнівського парламенту, яке пролунало трьома мовами.

  Концерт подарував усім присутнім багато радісних і щасливих моментів, позитивних емоцій та естетичне задоволення.

   Зі святом, дорогий ліцею - флагмане освіти України!

   Бажаємо нових творчих злетів, втілення бажань, добробуту, а головне – миру!