ПнВтСрЧтПтСбНд

   Проблема вибору професії завжди була актуальною, особливо в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею. Проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною, тому що орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховному процесу в школі.

   З цією метою нещодавно спільно із центрами зайнятості м.Чернівці, м.Новоселиці та м.Кіцмань була проведена виїзна профорієнтаційна акція «Ярмарок професій», яка мала на меті допомогти школярам визначитися у виборі професії, зробити свідомий вибір та відчути щастя майбутньої професійної реалізації.

   У профорієнтаційних заходах прийняли участь і колективи Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Вищого професійного училища №3 м.Чернівці, Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, які надали школярам інформацію щодо робітничих професій, які є в навчальному закладі та користуються попитом на ринку праці, правил прийому, презентували відеофільми та проводили безкоштовні майстер-класи.

     Сподіваємося, що захід був корисним для школярів та отримана інформація стане в нагоді щодо майбутнього професійного вибору.