ПнВтСрЧтПтСбНд

  Під керівництвом педагогічних працівників Корбут Г.М., Булеги Г.А. та Саламандика М.П. у конкурсі взяли участь й учні ЧВКУ КНТЕУ – юні фахівці з кулінарного і кондитерського мистецтва, які незважаючи на серйозну конкуренцію, гідно представили Училище.  

  У компетенції «Кондитерське мистецтво» номінація «Святковий торт» юний кондитер учениця Столяр Валерія отримала золоту медаль, а в номінації «Весільний торт» була нагороджена бронзовою медаллю.

   Олес Маргарита презентувала неперевершену композицію з мастики «Купальська ніч», за яку отримала золоту медаль в компетенції «Кондитерське мистецтво» номінація «Робота з мастики».

  Юні кулінари Училища взяли участь в декількох номінаціях компетенції «Кулінарне мистецтво», серед яких «Страва автентичної кухні», «Ресторанний десерт», «Страва з птиці», «Страва з гідробіонтів».

   В результаті наполегливої праці та завзятої боротьби: Гуляга Микола отримав бронзову медаль в номінації «Страва автентичної кухні»; учениця Крива Альона отримала срібну медаль в номінації «Ресторанний десерт»; учениця Захарюк Світлана отримала бронзову медаль в номінації «Страва з птиці»; майстер виробничого навчання Саламандик Максим Петрович в номінації «Страва з гідробіонтів» отримав бронзову медаль. У командному змаганні у номінації «Чорна скриня серед юніорів» команда Училища здобула срібні медалі та Кубок.