ПнВтСрЧтПтСбНд

     Тематична лекція з використанням мультимедіа: «Порядок проходження військової служби за контрактом в лавах Державної прикордонної служби» для учнівської молоді була змістовною та інформаційно насиченою.

 Учнів цікавили різні питання, адже в майбутньому деякі з них виявляють бажання служити в лавах Збройних Сил України.

 В сучасних військових установах зустрічається немала кількість жіноцтва. Тому на зустрічі з майором також присутні були і дівчата нашого училища.

  Іван Васильович презентував фільм про службу у відомстві та розповіли про обладнання й техніку, яка використовується в охороні кордону.  

  Чернівецький прикордонний загін

 Чернівецький прикордонний загін охороняє державний кордон з Республікою Румунія та Республікою Молдова, де прикордонний контроль здійснюється у 21 пункті пропуску, з яких 12 –  міжнародних (на 404,7 км). 

 Чернівецький прикордонний загін забезпечує реалізацію державної політики з прикордонних питань, недоторканність державного кордону та охорону суверенних прав України у межах ділянки відповідальності, здійснює керівництво оперативно-службовою та адміністративно-господарською діяльністю підпорядкованих підрозділів охорони державного кордону та підрозділів забезпечення.

  На сьогодні Україна перебуває у стані так званої гібридної війни. Продовжують гинути наші захисники, суспільство потроху звикає до жахливих хронік з передової, але водночас молоде покоління, яке виросло на засадах незалежності, демонструє свою громадянську позицію не лише словом, а й ділом. До Окремого регіонального центру комплектування Держприкордонслужби вже звернулися четверо наших випускників, бажаючих захищати кордон України, які успішно проходять як навчання так і строкову військову службу.