ПнВтСрЧтПтСбНд

 У понеділок, 26 березня, під час проведення літературної години учні групи №8 та 11 виступили з цікавими та насиченими повідомленнями про зарубіжних письменників, чия доля була пов’язана з Україною. Усний журнал «Україна в долі зарубіжних письменників» допоміг учням більше дізнатися про майстрів слова різних національних літератур.

 

Під час вікторини «Чарівний світ мистецтва», учні групи № 9 та 12 продемонстрували свій художньо-творчий потенціал, вміння аналізувати та інтерпретувати твори мистецтва, а також інтерес до художньої культури. Проявили неабияку спритність у конкурсах «Словесне складання», «Художники в словах», «Художні омоніми», «Жартівлива вікторина», «Версифікатор». Переможцями  стали учні групи № 12.

 

27 березня весь світ відзначав Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів. Учні ліцею відзначили День театру своєрідним інформаційним міксом, провели учнівську конференцію під гаслом «Театр – світ духовності і краси»: презентація «Найкрасивіші театри світу», інформаційні повідомлення про витоки та розвиток сучасного театру, видатних акторів та режисерів. 

 

У середу пройшов конкурс «Я рекламую улюблену книжку» під гаслом «Люди перестають думати, коли перестають читати». Учні виявили неабияку творчість, створюючи  буктрейлери, банери, серію настінних малюнків, візитні картки та складаючи есе до улюблених творів.

 

Переможцями стали:

 

І місце – Вієру Ольга, учениця групи №11 (серія настінних малюнків за повістю Е.Хемінгуея «Старий і море»);

 

ІІ місце розділили учні групи № 9  (банер за повістю Е.Хемінгуея «Старий і море») та учениці групи № 8: Гостюк М., Сарновська О., Вовк О. (буктрейлери до творів: Ф.Стендаль «Червоне і чорне», О. де Бальзака «Гобсек», Л.Толстого «Анна Кареніна»);

 

ІІІ місце посіла – Жовнірюк Сусанна  (есе за романом Ф.Достоєвського «Злочин і кара»).

 

Цікавою культурно-виховною подією для учнів груп № 8, 9 стала екскурсія до Чернівецького обласного художнього музею, де вони познайомились з експозиціями  розгорнутих виставок: «А сорочка мамина - нетлінне тіло» Заслужених майстрів народної творчості України Дарії Стасюк та Діани Новак та "Живопис на склі. Писанки" Михайла Дутки.

 

Протягом Тижня учні ліцею демонстрували творчі здібності, ерудицію, брали  активну участь у конкурсах та вікторинах. Дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання із зарубіжної літератури та художньої культури. Тиждень зарубіжної літератури та художньої культури був цікавим та пізнавальним.