ПнВтСрЧтПтСбНд

     Всеукраїнську акцію «Потяг єднання – Труханівська Січ» ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні. Метою акції також є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.  

     «Потяг єднання «Труханівська січ» з представниками Луганської і Донецької областей прибув сьогодні до Чернівців. На залізничному вокзалі міста в урочистій атмосфері учасників акції зустріли з військовим оркестром.

 

 

 

 

 

 

   Зустрічати активістів прийшли також учні та педагоги ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» чим і долучилися до Всеукраїнської акції Єднання.