ПнВтСрЧтПтСбНд

  У Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбулася презентація фотовиставки «Неоголошена війна, як вона є», присвячена подіям на Сході країни. Серед експонатів виставки представлені малюнки дітей Маріуполя.

     Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Революція Гідності розпочала нову сторінку історії України. Криваву сторінку… Перемога на Майдані обійшлася нам занадто дорого – ціною людських життів.

    Війна це горе не однієї людини, а цілого народу. Будь-яка війна несе смерть. Каліцтво й смерть вдягає в жалобу тисячі материнських сердець, робить сиротами тисячі дітей…

   Захисники України - це мужні, сміливі, хоробрі бійці, що зі зброєю  руках захищають східний кордон України, не шкодуючи власного життя. Це  лікарі, які в мирний час повертають поранених з АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.

   Захисники України - це наш  біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що зробили ці люди для нас. Вони – теперішній голос нашого сумління, своїм прикладом показують силу та незламність українського духу.

    На зустрічі були присутні директор Начально-методичного центру професійно-технічної освіти Чернівецької області Микитюк Світлана Миколаївна та методисти центру, священик-капелан української греко-католицької церкви м.Сторожинець отець Іван Гопко, директор училища Одайський Савелій Іванович.

 


 

  

 

 

     Отець Іван, який нещодавно повернувся зі Сходу, розповів учням про всю сутність подій, які відбуваються на лінії розмежування, про будні та побут військовослужбовців, допомогу волонтерів та небайдужих громадян. Також отець Іван подякував учням за волонтерську допомогу (засоби гієни, продукти харчування, солодощі), які він передав військослужбовцям 10-ої бригади м.Коломиї.

  Світлана Миколаївна у своєму виступі відзначила важливість розуміння та відповідальності молоді щодо виконання військового обов’язку, та закликала бути небайдужими до військових подій в Україні і цінувати кожну хвилину свого мирного життя.

 


 

 

 

 

   На завершення зустрічі директор училища Одайський С.І. подякував організаторам та гостям за цікаву зустріч і можливість побачити через світлини реалії життя на Сході.

    Після завершення урочистого відкриття усі присутні переглянули виставку.