ПнВтСрЧтПтСбНд

    Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.11.2017 №3-907 та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області від 08.11.2017 №205 у ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» проведено Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя».

    Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму були охоплені всі навчальні групи. Керівниками груп проведено години спілкування «Дотримуйся правил – збережи життя»., під час яких учні переглянули відеосюжети соціального проекту «Будь помітним у темряві!», «Не перевищуй швидкість», «Пристебни ремінь безпеки», «Не розмовляй за кермом»; формулювали та вирішували проблемних завдання; виконували практичні тренінгові вправи, брали участь у вікторинах. 

 


 

 

 

 

 

    Інженером з охорони праці ліцею А.М.Федорак разом з викладачем охорони праці та Правил дорожнього руху Н.М.Купіною серед учнів І курсу організовано і проведено захід «Вивчай та поважай правила дорожнього руху», під час якого учні також мали нагоду ознайомитись з історією виникнення Правил дорожнього руху. Учні в ігровій формі повторили, узагальнили та систематизували знання з правил дорожнього руху та дорожніх знаків, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях.

 


 

 

 

    Особливу увагу було звернено на статистику дорожньо-транспортних пригод як в Україні так і у світі, а також необхідність носіння світлоповертаючих елементів. Цікавою була розповідь про історію вшанування Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожніх аварій. Окремий наголос зроблено на дорожньо-транспортні пригоди, в яких гинуть, отримують травми і стають інвалідами молоді люди.

      Кращі знавці правил безпеки поведінки на вулиці та найактивніші учасники заходів отримали в якості подарунків світлоповертаючі елементи у вигляді наліпок та браслетів.

   У бібліотеці ліцею організовано виставку-огляд літератури на тему «Моя безпека на дорозі».  Важливість дотримання Правила дорожнього руху учні ліцею демонстрували  також у виставці-конкурсі плакатів і стіннівок.

   Проведені на протязі тижня заходи мали на меті сформувати у молоді ціннісне ставлення до власного життя та здоров’я, довести до учнів основний висновок: лише особиста небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на наших дорогах; безпека на дорозі – показник культури нації.