ПнВтСрЧтПтСбНд

    Вибір професії - це велика відповідальність, яка полягає в тому, щоб обрати саме свій професійний шлях і ним йти, стати професіоналом своєї справи, постійно зростати і розвиватися в своїй професійній діяльності, набувати досвіду, підвищувати кваліфікацію. Для цього не обов’язково навчатися у вищих навчальних закладах, сьогодні все частіше професіоналами стають працівники, які займають робітничі посади.

     З метою популяризації актуальних на ринку праці робітничих професій, підвищення їх престижу, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» Лідія Михайлівна Крупа провела годину спілкування на тему: «Моя професія – моя гордість».

 


 

 

 

   Характеризуючи вибрану професію, учні ліцею знайшли яскраві і переконливі слова, підкреслили не лише переваги, але і складності у майбутній професійній діяльності, і те, як їх подолати. Не залишили байдужими і слова почесного ветерана залізниці Миколи Васильовича Мартинюка, в минулому теж випускника навчального закладу, діалог з яким провели учні. «Любити свою професію, - зауважив Микола Васильович, значить виконувати її добре, сумлінно; любити професію – це не значить цінувати в ній тільки переваги, потрібно відчувати професійну гордість за неї».